3 Haziran 2010 Perşembe

İyisiyle Kötüyse bitti; Canın Sağolsun Denizli

Schuster'in gelip gelmeyeceği belli değil ancak kesinleşmiş birşey var. Mustafa Denizli gelecek sezon takımın başında yer almayacak. Göreve geldiği ilk sezon takımda yarattığı sinerji, ligi tanımasının avantajı ile bize 2 kupa sevincini yaşatmıştı.

Ancak geçtiğimiz sezona başlarken yanlış transferler -belki de kensine hiç sorulmadı- kafasında ki taktiği takıma oturtmak için feda ettiği haftalar, yanlış oyuncu tercihleri, kötü giden takımda onu tek sorumlu yapmıştı. Bundan dolayıda basın ve taraftarlarca çok ağır eleştiriler aldı ancak önce ki sezonda ki başarısı ona limitsiz kredi sağlamıştı. Ancak taraftarın beklentisi olan genç oyunculara hiçbir gerektiği kadar şans vermedi. Ne zaman ki şampiyonluk şansı bitti o zaman şans verdi onlara... Belki daha önceden şans verse en azından taraftarın takıma bir başka gözle bakmasına ve kendisine bu kadar ağır eleştiriler getirilmemesini sağlayabilirdi.

Denizli'nin Beşiktaş sevgisini herkes biliyor. Onun bu takıma daha erken gelmesi daha başarılı olmasını çok fazla isterdim ancak hayat ve sağlığı ona bu kadar izin verdi. En azından Beşiktaş'ı çalıştırdığı zamanlarda kazanabileceği iki kupayıda kazanarak, unutulmayacaklar arasında yerini aldı..

İyisiyle kötüsüyle, galibiyetiyle malubiyetiyle, zaferiyle hezimetiyle, kahkasıyla gözyaşıyla Mustafa Denizli'nin Beşiktaş kariyeri bitti...

Canın sağolsun Hocam...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder